- Startsida
- Begagnade mobiler
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Variant
Skick
Klass B: Det finns spår av normal användning och slitage på enheten. Dock inga stora märken/bucklor eller djupa repor. Läs mer
Färg
Mars Orange
Galaxy Grey
€479
€479
Fullt fungerande
Testad efter checklista på 50 punkter
Laddkabel ingår
Sladd följer med. Lägg till bättre laddare i nästa steg.
Garanti & reklamationsrätt
3 års reklamationsrätt enligt konsumentköplagen. Utöver detta erbjuder vi 12 månaders garanti.
Olåst
Använd vilken operatör du vill.
Bra batteri
Batteriets hälsa är alltid i gott skick.
14 dagar öppet köp
Både i butik och online. Fullständiga villkor
Så här säger våra kunder
Beskrivning av GT 7 Pro
Ingen beskrivning tillgänglig
Generell information saknas.
Detaljer saknas
Kompletterande information saknas för denna modell.
Tekniska specifikationer GT 7 Pro
| Stöd för 5G | Ja |
|---|---|
| Lanseringsår | 2024 |
| Batteristorlek | 6 500 mAh |
| Laddning (kabel) | 120 W · 50% på 13 min |
| Laddning (trådlös) | Nej |
| Skärmstorlek | 6,8 " |
| Skärmteknik | LTPO AMOLED |
| Vikt | 223 g |
| Mått (b × h × d) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Laddkontakt | Usb type-c |
| Minneskort | Nej |
| Främre kamera | 16 MP |
| Bakre kamera | Vidvinkel 50 MP / Telefoto 50 MP / Ultravidvinkel 8 MP |
| Energiklass (EU) |
|
| Reparerbarhet |
|
| Falltålighet |
|
Ta del
av
vårt
nyhetsbrev!
Få nyheter, rabattkoder, erbjudanden och mycket mer. Du kan när som helst avsluta din prenumeration.