- Etusivu
- Käytetyt puhelimet
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Versio
Kunto
Luokka B: Laitteessa näkyy normaalia kulumaa ja käytön jälkiä, mutta ei isoja kolhuja tai syviä naarmuja. Lue lisää
Väri
Mars Orange
Galaxy Grey
€479
€479
Täysin toimiva
Testattu 50 kohdan tarkistuslistan mukaan
Latauskaapeli mukana
Kaapeli sisältyy. Lisää parempi laturi seuraavassa vaiheessa.
Takuu ja virhevastuu
Kuluttajansuojalain mukainen 3 vuoden virhevastuu. Lisäksi tarjoamme 12 kuukauden takuun.
Lukitsematon
Käytä haluamaasi matkapuhelinverkkoa.
Hyvä akku
Akun kunto on aina hyvä.
14 päivän palautusoikeus
Palauta, jos et ole tyytyväinen. Täydet ehdot
Näin asiakkaamme kertovat
Tuotekuvaus – GT 7 Pro
Ei kuvausta saatavilla
Yleistä tietoa puuttuu.
Tiedot puuttuvat
Täydentävä tieto puuttuu tälle mallille.
Tekniset tiedot GT 7 Pro
| 5G-tuki | Kyllä |
|---|---|
| Julkaisuvuosi | 2024 |
| Akun kapasiteetti | 6 500 mAh |
| Lataus (kaapeli) | 120 W · 50% 13 minuutissa |
| Lataus (langaton) | Ei |
| Näytön koko | 6,8 " |
| Näyttötekniikka | LTPO AMOLED |
| Paino | 223 g |
| Mitat (l × k × s) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Latausliitin | Usb type-c |
| Muistikortti | Ei |
| Etukamera | 16 MP |
| Takakamera | Laajakulma 50 MP / Teleobjektiivi 50 MP / Ultralaajakulma 8 MP |
| Energialuokka (EU) |
|
| Korjattavuus |
|
| Pudotuskestävyys |
|
Tilaa uutiskirjeemme!
Saat uutisia, alennuskoodeja, tarjouksia ja paljon muuta. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.